+90 552 734 05 15

Linkedin Reklamları / Sosyal Medya

Linkedin Reklamları

Linkedin, sosyal medya platformlarının en önemli mecraları arasında yer almaktadır. Bu ağda iş arayan ve işveren kişiler aktif olurken, iş hayatıyla alakalı da çok önemli bilgiler paylaşılmaktadır. Linkedin’de meslektaş gruplar birbirleriyle kolay yoldan iletişime geçebilmektedirler. Dünyanın en geniş ve en profesyonel ağı olan bu ağın kullanımı son derece basittir. Linkedin’de arkadaş bulmak, çeşitli meslek gruplarında aktif olabilmek için e-posta adresi ile üyelik almak şarttır. Ayrıca kişiler burada kolayca iş başvurularını gerçekleştirebilir, sunumlarını, dosyalarını ve hatta birçok kitabı bile rahatlıkla paylaşabilirler.
img

Son derece kuvvetli bir reklam platformuna sahip olan Linkedin üzerinden reklam vermek Google, Facebook ve de Twitter’daki varlığınızı güçlendirmek için de tercih edilmektedir. Zumaajans firmamız, Linkedin reklamları için öncelikle firmalar adına yeni bir reklam kampanyası tasarlayarak işe başlamaktadır. Akabinde reklamın hangi dilde kullanılacağına karar verilir. Linkedin platformu Türkçe, İspanyolca, Fransızca ve Almanca gibi dünya dillerini destekleyen bir alt yapıya sahiptir.
img
img

Linkedin Reklamları

Linkedin özellikle de son zamanlarda bir tür pazarlama aracı olarak da kullanılmaya başlamıştır. Bu ağda verilen reklamlar ile kolayca hedef kitlenize ulaşabilirsiniz. Çeşitli şirketler ve pazarlama sektöründe faaliyet gösteren firmalar hem ürünlerini hem hizmetlerini hem de blog yazarları içeriklerini tanıtmak için Linkedin reklamlarından faydalanabilirler.
img
Zumaajans olarak Linkedin platformundaki reklamlarınızda daha kısa sürede, daha büyük bir hedef kitle yaratmanız konusunda sizlere yardımcı ve destek oluyoruz. Firmamız bünyesinde çalışan personellerimizin tamamı kendi alanında deneyimli ve sosyal medya reklamları konusunda profesyonel kişilerdir. Geçmişten bugüne dek birçok önemli şirketin de Linkedin’deki reklam hizmetlerini üstlenerek kısa sürede büyük başarı elde etmelerine olanak sağladık. Sizler de işletmenizi büyütmek, markanızı globalleştirmek ve de hedef kitlenize daha kolay yollardan ulaşabilmek için sosyal medya reklam hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Linkedin Reklamları

İçerik Pazarlama
İçerik Pazarlama
Sayfanızın veya, sitenizin içeriklerine uygun kitlelerle reklam çıkıyoruz.
img
Hedef Kitle
Hedef Kitle
Rakip analizi yaparak, uzman ekibimiz tarafından belirlenen hedef kitlenize reklamları çıkmaktayız.

Bizimle İletişime Geç

Mesaj Gönderildi
  • Kayıt Ol
Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.