+90 552 734 05 15

İnstagram Reklamları / Sosyal Medya

İnstagram Reklamları

İnstagram, 300 milyon kullanıcısıyla günümüzde en büyük mobil reklam platformlarından biridir. Firmalar, ürünleri ve hizmetleriyle ilgili haberleri yaratıcı tasarımlarla ve yüksek kalite standartlarında bu sosyal ağda yayınlayarak, hedef kitlelerine kolayca ulaşabilmektedirler. Pazarlama, marka bilinirliğini artırma ve reklamlardan yüksek oranda geri dönüş alabilmek için İnstagram reklamları konusunda uzman kişilerden yardım ve destek alınması şarttır.
img
İnstagram’da reklam vermek işletmelerin potansiyelini güçlendirerek, büyümelerine yardımcı olan temel bir unsurdur. Öyle ki günümüzde yapılan birçok araştırma da net olarak gösteriyor ki kullanıcıların %60’a yakını İnstagram reklamları sayesinde yeni ürünler keşfetmektedir. Ayrıca kullanıcıların %75’i de İnstagram’da yapılan reklamlardan ilham almakta ve alışveriş tercihlerini de buna göre yönlendirmektedirler.Belirtilen oranlar da açık bir şekilde gösteriyor ki İnstagram günümüzün en güçlü sosyal ağıdır. Ayrıca kullanıcı kitlesi de oldukça geniştir. Zumaajans olarak müşterilerimiz için reklamları en etkili ve en dikkat çekici formatta hazırlıyor ve yayınlıyoruz. Reklamları oluşturmadan önce ciddi bir strateji planı yapıyor ve çalışmalarımızı planladığımız çerçevede tamamlıyoruz.
img
img

İnstagram Reklamları

Firmamız, İnstagram reklam hizmeti sayesinde şirketlerin kendi ilgi alanlarına uygun hedef kitlesini belirlemesi ve onlara kısa sürece ulaşmaları için etkin bir çalışma sunmaktadır. Uzun yıllardır sürdürdüğümüz reklam çalışmalarımıza İnstagram gibi güçlü bir platformu da ekleyerek, müşterilerimize daha geniş ve doğru kitlelere ulaşmaları için olanak yaratıyoruz. Peki ilgili sosyal medya ağında reklam vermenin avantajları nelerdir?
img
Günümüzde birçok firma sosyal medya reklamları alanında hizmet vermektedir. Fakat tanıtımların etkisinin yüksek oranlara ulaşabilmesi için uzman bir ekip ile çalışmak son derece önemlidir. Firmamız siz değerli müşterilerimizin yerine öncelikle hedef kitlenizi doğru belirliyor ve sosyal medya reklamlarını da en doğru zamanda yaparak kısa sürede başarı elde etmenizi olanaklı kılıyor.

İnstagram Reklamları

İçerik Pazarlama
İçerik Pazarlama
Hesabınızın veya, sitenizin içeriklerine uygun kitlelerle reklam çıkıyoruz.
img
Hedef Kitle
Hedef Kitle
Rakip analizi yaparak, uzman ekibimiz tarafından belirlenen hedef kitlenize reklamları çıkmaktayız.

Bizimle İletişime Geç

Mesaj Gönderildi
  • Kayıt Ol
Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.